#
Whatsapp Destek

Hakkımızda

Yön Peyzaj Sulama | Logo

DOĞA BEKÇİ İLE DEĞİL, SEVGİ İLE KORUNUR.

Firmamız peyzaj ve sulama sistemleri sektöründe uzun yıllar hizmet vermiş olup, yeni bir düzenleme ile 2001 tarihinde Yön Sulama Sistemleri Taahhüt Tesisat Peyzaj Üret. Müh. İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti. ünvanı ile yoluna devam etmektedir.

Firmamız bünyesinde bulunan deneyimli teknik personellerimiz ile yeşil alanların ve rekreasyon alanlarının peyzaj düzenleme ve otomatik sulama sistemleri için gerekli olan malzeme temini, projelendirme, uygulama ve danışmanlık hizmetlerini, güvenilir ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Yön sulama ve peyzaj, ağırlıklı olarak otomatik sulama sistemleri ile başlamış olduğu çalışma hayatına peyzaj projelendirme ve uygulamarını da bünyesine dahil ederek peyzaj mimarisinde kalıcı çözümler sunmaya devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Yön Sulama ve Peyzaj ; ekolojik hayatın devamlılığı ve daha yeşil bir çevrede yaşama hakkının korunmasını prensip edinip sektöründe öncü ve lider bir dünya markası olma vizyonu ile faaliyetlerine devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Yön Sulama ve Peyzaj; çevre bilinci ile peyzaj mimarisini birleştirerek estetik tasarımlar sunduğu yaşam alanlarında peyzaj mühendistliği kapsamındaki çözüm önerileri ile daha yaşanabilir ortamlar oluşturmayı misyon edinmiştir.


#

BİZE YAZIN

Whatsapp destek hattımızdan, mesai saatleri içerisinde bize ulaşabilirsiniz.